Specials

Ota-onalar uchun aktsiyalar

Ota-onalar uchun aktsiyalar



We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Tagliklar tugadi yoki ehtimol sizga bolalar uchun losonlar kerakmi? Sut yoki kiyim uchun aktsiyalarmi? Ota-onalar Polshadagi eng yirik supermarketlar biz uchun nimani tayyorlaganiga qarang.

Gigienik buyumlar

  • Pampers tagliklari- 15 martga qadar Aster dorixonalarida siz Active Baby seriyasidan tagliklarni PLN 39.99 (hozirgi narx: PLN 45.99) uchun sotib olishingiz mumkin. Biroq, Carrfour-dagi turli xil Gigant Pack o'lchamlari PLN 64.69 / paketga to'g'ri keladi. Faqatgina Tesco kompaniyasi 08.03-14.03da Pampers Active Baby Economy midi tagliklarini sotib olganda, siz 54.99 PLN o'rniga faqat PLN 48.99 to'laysiz. Agar siz hozirgi axborot byulletenidagi kuponni kesib, to'lovni amalga oshirsangiz, sizga yana 5 ta PLN chegirmasi beriladi. Shunday qilib, siz PLN 43.99 ni sarflaysiz. Ushbu reklama tagliklarni o'z ichiga oladi: Plus 70 midi, 62 maxi, Plus 56 maxi +, plus 52 jun +, plus 44 more large +. Haqiqiy Pampersda Baby va Premium Care tagliklari (har xil turdagi) PLN 43.99 uchun mavjud.
  • kosmetika- Aster dorixonalarida har qanday Nivea kosmetikasini kamida PLN 30 miqdorida sotib olish uchun siz futbolni sovg'a sifatida olasiz va 100 ta Nivea futbol maktabining aktsiyasini qo'llab-quvvatlaysiz. Drogeriya Natura-da, ikkita 500ml va 200ml shampunlarni o'z ichiga olgan Johnson's Baby to'plami PLN 14.59 dan PLN 10.99gacha chegirmaga ega bo'ldi. Xuddi shu Aquafresh Kids dorixonalarida siz 50ml pastani reklama narxida olishingiz mumkin - 4.29 PLN (eski narx 5.79 PLN).
  • Namlangan ro'molcha- Pampers Baby bepul salfetkalari, 64 donadan iborat 6 ta paketdan iborat. siz Tesco-da 25.99 PLN uchun olasiz, bu 34.99 PLN uchun hozirgidek emas. Agar sizni kamroq miqdordagi paketlar qiziqtirsa, unda 4x64 dona Real uchun. siz PLN 19.99 to'laysiz.

Oziq-ovqat mahsulotlari

  • sut- Carrefour-da, Nan suti uchun 350 grammlik ikkita paketni sotib olsangiz, siz PLN 24.99 to'laysiz. Tesco-da, siz navbatdagi Bebiko sutining har bir to'plamida PLN 1.30 miqdorini tejaysiz va endi siz PLN 12.69 / paketini sarflaysiz. Polo bozorida Gerber sutining havaskorlari qadoqlash uchun bitta zlotiyani arzonroq to'lashadi, ya'ni PLN 12.99. Biroq, E.Leclerc yanada qulay taklifga ega. U erda biz ushbu sutning ikkita paketi uchun PLN 20.99 sarflaymiz.
  • Daniya- Carrefour shahridagi 190 va 200 grammli xippa idishlari, narxi PLN 3,99 / dona Bir oz qimmatroq, chunki PLN 4.39 da siz Tesco-da ikkala idish va sho'rvalarni olasiz. Siz Polo Market-da 125 g BoboVita tushlik bankalarini 3,19 PLNga olasiz (hozirgacha ularning narxi 3,49 PLN). Biroq, E.Leclercdagi 2x190g BoboVita idishlari 6,95 PLN ni tashkil qiladi. Intermarche-da Gerber idishlarining katta idishlari reklama bilan qoplanadi - har qanday ikkita bo'lakni sotib olsangiz, ikkalasi uchun atigi 6.44 PLN to'laysiz.
  • bo'tqa- Realda siz Sinlac sut porridgeini sensatsion past narxda PLN 16.99 sotib olishingiz mumkin.

Kiyim

  • pidjaklar- Agar bolangiz bahorni kutib oladigan kiyim izlayotgan bo'lsangiz, men xarid qilish uchun Karrefurga borishni maslahat beraman. U erda siz bolalarning rangli kurtkalari (86 dan 152 gacha) uchun PLN 29.99 to'laysiz. Xuddi shu narxni mashhur multfilm qahramonlari bilan bezatilgan bo'ronli bulutlar uchun topish mumkin. PNN 39.99 uchun Pepco-da biz Winnie Pooh yoki Hello Kitty bilan ajoyib jaketlarni olamiz.
  • Shimlar va futbolkalar- Carrefour shahrida litsenziyaga ega bo'lgan bolalar futbolkasida (o'lchami 68-104) siz PLN 19.99 sotib olasiz. Pepco-da PLN 9.99 uchun qizlarning bluzkalari sotib olinadi.
  • Trikotaj buyumlari va to'plamlar- Kichkina fanat uchun mamlakatimiz logotipi (68-86 o'lchamdagi) bo'lgan velor kichkintoy kostyumi E.Leclerc uchun PLN 49.90 miqdorida sarflanadi. Pepkadagi o'g'il bolalar uchun qulay shimlar va futbolkalar uchun biz PLN 19.99 to'laymiz
  • ich kiyim- Kichkina vatanparvarlar uchun bolalar uchun bodrum buyumlari E.Leclerc-da PLN 12.90 uchun mavjud. Polsha futbol jamoasini qo'llab-quvvatlashingiz mumkin bo'lgan yarim himoyachi uchun ham xuddi shu miqdor to'lanadi. Biz PNP 14.99 ni 2-6 yoshdagi qizlar uchun printli pijamadagi qizlar pijamalari uchun sarflaymiz. Buning farqli o'laroq, PLN 9.99 narxiga ega rangli rompmerlar. Biz 4,99 PLN uchun leggings olamiz. Realda quvnoq bolalar tanasi uchun siz 5.99 PLN to'laysiz.

O'yinchoqlar

  • Qo'llab-quvvatlovchi faoliyat- PLN 9.99 uchun Carrefour-da siz 8 ta rangli plastik skittles to'plamini olasiz. To'plarni to'ldirish o'rniga Tesco-dan 54,99 PLN evaziga sotib olinadigan basseyn (va reklama tufayli siz 15 funtni tejashingiz mumkin). Xuddi shu supermarketda siz PLN-ga 100 kamroq to'laysiz - faqat bitta bog 'uyi uchun PLN 299 (balandligi 115 sm, kengligi 150 sm). Siz 29.99 PLN 24.99 PLN o'rniga Tesco-da Disney ertaklari bilan jihozlangan katta miqdordagi qumni to'laysiz. Boshqa tomondan, qulay tutqichlar bilan sakrash to'plari PLN 14.99 turadi.
  • Kitob va rang sahifalari- Carrefour-da rang berish sahifalari (uch xil naqsh) va qalamlardan iborat bo'lgan PLN 9.99 narxi. Katta kitobga o'ralgan 365 jumboq va bahorni bo'yash kitoblari uchun bir xil narxni to'laysiz. Realda, Egemont kitoblari PLN 6.99 dan PLN 4.99 gacha chegirmaga ega
  • O'g'il bolalar uchun- Carrefour-da ikkita metall mashinani (9,99 / dona) sotib olsangiz, 1:43 hajmidagi mashhur avtoulovlarning nusxalarini sotib olsangiz, siz 1 gramm uchun uchinchisini olasiz.

Aksessuarlar va butlovchilar

  • Velosipedlar va skuterlar- Rangli uch g'ildirakli skuterlar Carrefour-da PLN 34.99 / dona uchun mavjud Siz alyuminiydan yasalgan ko'proq ranglardagi modellar uchun PLN 39.99 to'laysiz.

Tartib

  1. Chaqaloqlarning faol pamperslari - 43.99 PLN, Tesco / 39.99 PLN, Aster
  2. Nestle Sinlac porridge - 16.99 PLN, Real
  3. 2x190g Gerber idishlari - 6.44 PLN, Intermarche
  4. Qizlarning leggings - 4.99 PLN, Pepco

Maqolada keltirilgan reklama vaqti:

Aster dorixonalari 01-15.03
Dorixonalar Natura 08.03-21.03
Carrefour 07.03-12.03
Tesco 08.03-14.03
Polo bozori 07.03-13.02
Intermarche 08.03-14.03
E.Leclerc 06.03-18.03
Pepko 09.03- 23.03
Haqiqiy 08.03-15.03


Video: Как обезопасить себя, чтоб ребенок не закрыл дверь изнутри (Avgust 2022).